به گزارش خبرنگار آوای بمو با بازدید اکبری فرماندار شهرستان ،رستمی بخشدار مرکزی از روند پخش پک های غذایی و با حضور توکلی نماینده و بازرس سازمان امداد و نجات کشور وامینی مشاور و مسئول ستاد معین هلال احمر مستقر درشهرستان ثلاث باباجانی مرحله دوم پخش این پک ها در ازن شهرستان آغاز شد.
اکبری فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی ضمن تقدیر از مجموعه هلال احمر خاطر نشان کرد ستاد مدیریت بحران هرگونه کم کاری را نمیپذیرد وارزیابی مدیران در این زلزله مورد ارزیابی قرار گرفته است.
توکلی بازرس و نماینده سازمان امداد و نجات کشور بیان کرد مرحله دوم با پوشش ۱۵هزار خانوار امروز آغاز شد
ایشان خاطر نشان کرد در حال حاضر ۲هزار بسته پخش و مابقی طی چند روز ِآینده به اتمام میرسد
توکلی در پایان از همکاری مردم و معتمدین تقدیر و تشکر کرد.
امینی مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در شهرستان ثلاث باباجانی در راستای حمایت از مناطق زلزله زده توزیع مرحله دوم پک غذایی جمعیت هلال احمر امروز آِغاز شد.
وی خاطرنشان ساخت : برای توزیع این بسته ها معتمدین شهر ،دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها با توجه به جلسات پی در پی در جریان نحوی توزیع بسته ها قرار گرفته اند .
مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در شهرستان ثلاث باباجانی گفت : این بسته های به صورت دهستانی تقسیم خواهد شد و در هر روز تعدادی روستاهای مشخص از دهستانی مشخص بسته های غذایی را تحویل می گیرند و بر اساس دفترچه بین اهالی روستا تقسیم می کنند.
امینی در پایان از همراهی و همدلی دهیاران ، شوراها و معتمدین روستایی و شهری که در امر امداد رسانی در توزیع کمک های حمایتی به زلزله زدگان به عنوان داوطلب به صورت شبانه روزی تلاش و کوشش کرده اند تقدیر و تشکر می کنیم .

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =