آیت‌الله نریمانی: دشمنان برای ضربه به مسلمانان، اختلافات بین شیعه و سنی را برجسته کرده‌اند. اسلام(حقیقی) با تفرقه، میانه‌ای ندارد.

سود به جان افتادن مسلمان‌ها، به جیب کمپانی‌های بزرگ اسلحه‌سازی صهیونیستی میرود.

نماینده استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری فرمودند: دشمنان برای ضربه زدن به مسلمانان، اختلافات بین شیعه و سنی را برجسته کرده‌اند.

 

آیت‌الله نریمانی به مناسبت هفته وحدت در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با تأکید بر اینکه اسلام با تفرقه میانه‌ای ندارد، بیان داشتند:

وجود اختلاف در جهان اسلام، مایه‌ی شگفتی کسانی است که دین را می‌شناسند.

 

آیت‌الله نریمانی با بیان اینکه استکبار پشت‌پرده‌ی اختلاف افکنی بین مسلمانان است، اختلافات بین فِرَق و مذاهب را ساخته و پرداخته دشمنان اسلام دانست که افراد ناآگاه هم به آن دامن زده اند.

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری تأکید کردند: دشمنان برای ضربه زدن به مسلمانان اختلافات بین شیعه و سنی را برجسته کرده اند، هرچند خیلی از علمای شیعه و سنی هم که عمق اسلام واقعی را درک نکرده‌اند، دانسته و نادانسته به اختلافات بین شیعه و سنی دامن زده‌اند.

 

آیت‌الله نریمانی با بیان اینکه در استان کرمانشاه مردم فِرَق و مذاهب مختلف زندگی مسالمت آمیزی در کنار هم دارند، اظهار داشتند: این موضوع از گذشته در استان کرمانشاه جا افتاده است؛ تا جایی که خانواده‌های زیادی در این استان زندگی می‌کنند که زن و شوهر دین و مذهب مختلفی دارند و این مسئله می تواند الگوی خوبی برای اتحاد بین مسلمانان باشد.

 

ایشان در ادامه با اشاره ای به شکست داعش به عنوان یکی از گروهک های تکفیری، تاکید کردند: اگرچه امروز تاریخ مصرف داعش هم مثل گروه‌های قبلیِ القاعده و طالبان و… به اتمام رسیده، اما داعش پایان دشمنی با اسلام و مسلمانان نیست و دیر یا زود گروه‌ها و چهره های دیگر اینچنینی برای ضربه زدن به اسلام و خدشه دار کردن چهره واقعی اسلام ایجاد خواهد شد، چرا که دشمنان اسلام برای ضربه زدن به اسلام دائماً در حال عوض کردن شیوه‌های خود هستند.

 

آیت‌الله نریمانی افزود: مقابله با توطئه‌های دشمنان علیه اسلام و مسلمانان به هوشیاری مسلمانان -با تکیه بر عقلانیت و رسیدن به رشد- نیاز دارد.

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری انقلاب اسلامی ایران را خار چشم دشمنان برشمرده و اظهار کردند: قطعاً اگر انقلاب اسلامی ایران نبود، دشمنان هم اینقدر به دنبال توطئه چینی علیه مسلمانان نبودند. همه‌ی ترس آنها از اسلام واقعی است که روحیه استکبار ستیزی دارد، چرا که آنها به دنبال منافع خود بوده و می خواهند دنیا را چپاول کنند.

 

آیت‌الله نریمانی تأکید کردند: اگر مسلمانان به جان هم بیافتند کمپانی‌های بزرگ اسلحه‌سازی دنیا که وابسته به صهیونیسم هستند سود خواهند برد و این موضوع دشمنان را به اهداف دنیاطلبانه‌شان نزدیک خواهد کرد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − شانزده =