کاروان تدبیر وامید مهمان مردم خونگرم شهرستان ثلاث باباجانی /استاندار کرمانشاه پروژه استخر و زمین چمن را پیگیری خواهم کرد

به گزارش خبرنگار آوای بمو استاندار کرمانشاه در سفر به شهرستان ثلاث باباجانی و در پاسخ به درخواست ورزشکاران این شهرستان به ایجاد امکانات ورزشی چون استخر و زمین چمن، قول رسیدگی به این موضوع را داد.

 

به گزارش آوای بمو ، هوشنگ بازوند امروز شنبه در سفر یک روزه به شهرستان ثلاث باباجانی به همراه نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل ومسئولین استانی و شهرستانی از چندین پروژه این شهرستان بازدید کرد.ایشان قبل از ورود به حوزه شهرستان ثلاث باباجانی از سد آزادی بازدید کرد و مشکلات مربوط به پروژه انتقال آب به دشت حر را از نزدیک بررسی  و از مسیر زمکان وارد این شهرستان شد

ابتدا مورد استقبال مردم و مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی قرار گرفت و سپس در مزار شهدای این شهرستان حاضر شد و با شهدا و آرمان ‌های آنها تجدید میثاق کرد.

 

 

استاندار کرمانشاه سپس از «پروژه شبکه آبیاری و زهکشی و انتقال آب از سد آزادی به دشت حر» بازدید کرد.آب سد آزادی برای مصارف صنعتی و کشاورزی به دشت حر شهرستان ثلاث باباجانی منتقل می‌شود.

این سد از جنس سنگ‌ریزه‌ای با هسته‌ رسی بوده و ارتفاع آن ۶۴ متر از پی است. همچنین طول تاج آن ۷۳۷ متر، حجم مخزن و ظرفیت این سد ۷۰ میلیون متر مکعب است و یک هزار هکتار از دشت های شهرستان ثلاث باباجانی با آن آبیاری می شود.

بازید از گردنه سیاطایر، دیدار با خانواده شهدا و شرکت در شورای اداری شهرستان ثلاث باباجانی از دیگر برنامه های سفر یکروزه استاندار کرمانشاه است.

 


لازم به ذکر است؛ ورزشکاران ثلاث باباجانی در بدو ورود استاندار به این شهرستان با  بنرهایی که در دست داشتند، خواستار احداث زمین چمن فوتبال و استخر در این شهرستان شدند.

استاندار  کرمانشاه نیز در پاسخ به این درخواست ورزشکاران ثلاث باباجانی قول داد این موضوع تعیین تکلیف شده و مورد رسیدگی قرار گیرد

برنامه بعدی مهندس بازوند بازدید از بازارچه مرزی شیخ صالح بود ایشان از نزدیک مشکلات بازارچه واز نزدیک با صاحب باران و کارگران مستقردربازارچه به بحث و گفتگو نشست 

 

 

 

 

 

 

 

استاندار ومسئولین از پروژه بیمارستان‌شهرستان نیز بازدید کردند وگفت تاتابستان آینده قابل بهره برداری خواهد بود

 

حضور در شورای اداری با حضور معاونان ومدیران کل از دیگر برنامه های سفریک روزه مهندس بازوند بود

ودیدار با خانواده شهید والا مقام سبحان شیری پایان بازدید یک روزه سفر استاندار به این شهرستان بود

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 8 =