امام جمعه ثلاث باباجانی:ما باید شکر گذار و قدردان نعمت امنیت باشیم / همه ی شرایط در کشور اسلامی برای عبادت الهی فراهم است

امینت و آسایش از نعمت های بزرگ خداوند هستند و در این مملکت الحمدالله شرایط عبادت الهی فراهم است .

نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین ثلاث باباجانی در مسجد جامع شهر تازه آباد به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد .امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در خطبه های این جمعه مردم را به همکاری با شهرداری ترغیب کرد.

ملا احمد شیخی گفت : شهر و شهردار متعلق به شهروندان است و باید در جهت تقویت شهرداری همه ی ما تلاش و کوشش کنیم .

ماموستا شیخی اظهار داشت : شهر پاک و زیبا برای همه است و همه ی مردم از آن استفاده می کنند و به نوعی متعلق به همه است و همه ی مردم در آن سهیم هستند .

وی بیان داشت : یکی از کمک های که مردم می توانند به شهر انجام بدهند این است که در حفظ پاکیزگی آن کوشا باشیم .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: همه ی شهروندان هنگام ساخت و ساز باید عوارض های مربوط به ساخت و ساز را بدهند و نباید در این خصوص کوتاهی کنند چرا که یکی از منابع درآمد شهرداری ها همین هزینه ها است و در صورت کوتاهی از سوی تعدادی از شهروندان کارها و فعالیت های شهرداری ناقص و نیمه تمام خواهد بود.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه خطبه های این هفته از نماز با اشاره به نعمت بزرگ امنیت گفت: همه ی ما باید شکرگزار نعمت امنیت باشیم .

ملا احمد شیخی افزود : الحمدالله شرایط عبادات و امورات مذهبی برای همه ما که در این مملکت فراهم است و این در سایه امنیتی است که داریم .

ماموستا شیخی بیان داشت : ما باید قدردان نعمت امنیت باشیم و عبادت الهی قدردانی از این نعمت ارزشمند است .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : با توجه به اینکه دولت ، قانون و … در این مملکت که حامی اسلام هستند پس ما باید عبادات الهی را بجا بیاوریم و برای عدم انجام امورات الهی هیچ بهانه ای نداریم و در صورت عدم انجام عبادات باید جوابگو باشیم.به نقل از شاخ شمیران

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + هفت =