برگزاری نشست صمیمانه بسیج رسانه با نماینده اهل سنت کرمانشاه/برادران اهل سنت دوستدار اهل بیت(ع) هستند

نماینده اهل سنت مردم کرمانشاه در نشست صمیمانه ای که توسط بسیج رسانه استان در راستای تقویت وحدت بین اقوام و مذاهب صورت گرفت، گفت: برادران اهل سنت دوستدار اهل بیت(ع) هستند و براین باورم که هیچ یک از آنان به ائمه اطهار(ع) بی اعتقاد نیستند.

 

ماموستا محمد محمدی امروز در نشستی صمیمانه که با هدف تقویت وحدت بین اقوام و مذاهب توسط بسیج رسانه استان در محل دفتر آستان قدس رضوی برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در آیات و روایات اسلامی در زمینه مقام و شان اهل بیت(ع) اشارات بسیاری صورت گرفته است.

 

وی به حدیث مبارک ثقیلن اشاره کرد و ادامه داد: بنابه فرموده پیامبر اکرم(ص) در این حدیث، کتاب خدا و اهل بیت(ع) دو امانت گرانقدر برای امت اسلامی هستند که رستگاری آنان در گرو تمسک به این دو امانت الهی است.

 

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه افزود: من براین باورم که هیچ یک از مردمان اهل تسنن به اهل بیت(ع) بی اعتقاد نیستند و می خواهم همگان این اخلاص برادران اهل سنت به ائمه اطهار(ع)را بدانند.

 

ماموستا محمدی به شان و منزلت بزرگ امام هشتم علی بن موسی الرضا(ع) اشاره کرد و افزود: امیدواریم همه امت اسلامی رهروان ائمه اطهار(ع) باشند و در راستای تقویت اتحاد و برادری میان امت اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنند و با تمام قدرت در برابر تهاجمات و تفرقه افکنی دشمنان ایستادگی کنند/اصحاب رسانه

 

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =