امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:مسئولان برای رفع معضل بیکاری چاره اندیشی کنند

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، از بیکاری به عنوان معظلی بزرگ در استان نام برد و از مسئولان دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست در راستای رفع این معضل چاره اندیشی کنند.

 

حاج ماموستا ملا محمدمحمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع امام شافعی افزود: وضعیت کنونی بیکاری در شان مردم غیور و قهرمان کرمانشاه نیست.

 

خطیب جمعه در ادامه خطبه ها با اشاره به تحولات منطقه و اتفاقات اخیر در کردستان عراق، خواستار خویشتنداری و پرهیز از هیجانها و القائات از سوی طرفین شد و ابراز امیدواری کرد با تدبیر و هوشیاری از خونریزی و برادرکشی در عراق جلوگیری شود.

 

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه، آشفتگی در سیاست های آمریکا و بیهوده گویی های هیات حاکمه این کشور را عیان تر از هر زمان و محکوم به انزوا و خطا دانست و گفت: جهان دیگر اعتباری برای تصمیمات متزلزل و سیاست های شکننده آمریکا قائل نیست و اجماع برای حمایت از ایران اسلامی نشانه عقلانیت و اقتدار در رویه سیاست های مسئولان است.

 

ماموستا محمدی، همچنین کشتار مسلمانان روهنگیایی را که در سکوت رسانه ای و بی توجهی مجامع بین المللی با سرعت و شدت ادامه دارد را محکوم کرد و این اعمال را نتیجه حمایت دشمنان اسلام و عدم واکنش هماهنگ جهان اسلام در قبال این جنایات دانست.

 

خطیب جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه، وجدان کاری، احترام به حقوق دیگران، دوری از دروغ، ریا و کم کاری را از جمله تاثیرات آسمان قلبی دانست و گفت: صبر، احسان و توکل از نشانه های ایمان و قلب پر از یقین است.

 

ماموستا محمدی، همچنین با انتقاد از ترویج تحقیر و تخریب در فضای مجازی و دامن زدن به شایعات بی اساس، چنین اعمالی را در جامعه اسلامی قبیح و ناپسند دانست و بازی با آبرو و حیثیت افراد را به هر شکلی گناهی بزرگ دانست.

 

ایشان همچنین رابطه بین اولیا و مربیان مدارس را ضروری دانست و گفت: همکاری بین این ۲ قشر بسیاری از مشکلات جمعیت گسترده دانش آموزان را حل و به ایجاد امنیت روانی در میان آنان کمک می کند

 

 

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =