استاندار کرمانشاه: مردم اهل سنت و اهل حق با رای بالای خود خواستار استمرار دولت دکتر روحانی شدند

IMG_20170602_012301
به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ دکتر اسداله رازانی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به بحث مهم و تاثیرگذار انتخابات در کشور افزود: در استان کرمانشاه ۲۵ درصد از جمعیت مردم اهل سنت و ۱۲ درصد آن اهل حق است و رای مردم اهل سنت و اهل حق بسیار ارزشمند و تاثیرگذاری خاصی در ابعاد مختلف دارد.

وی با اشاره به رای قاطع و بالای مردم اهل سنت و اهل حق به دکتر روحانی اظهار داشت: به رغم تبلیغات شدید افراد ضدانقلاب، در میان جامعه اهل سنت و اهل حق برای شرکت نکردن در انتخابات، خوشبختانه مردم شریف اهل سنت و اهل حق همچون گذشته ارزشی برای افراد ضدانقلاب قائل نشدند و در انتخابات حضوری باشکوه داشتند و  با رای قاطع خود به دکتر روحانی خواستار استمرار کاری و مدیریتی این دولت شدند.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: بالاترین رتبه ها در رای به دکتر روحانی در استان کرمانشاه با ۸۸ و ۸۴ درصد به ترتیب به شهرستان های دالاهو و پاوه اختصاص دارد و همچنین رتبه های بعدی به شهرستان های روانسر و جوانرود اختصاص دارد که این رأی خیلی مهم است و جای سپاسگزاری از چنین مردمی دارد.

وی تصریح کرد: در تمامی ۱۴ شهرستان استان رای اول مردم به دکتر روحانی اختصاص دارد و در مجموع بیش از ۶۸ درصد شرکت کنندگان در استان به دکتر روحانی رای داده اند.

دکتر رازانی خواستار اهتمام و جدیت بیشتر مدیران استان برای خدمتگزاری بیشتر به مردم استان شد و گفت: وقتی در استان چنین مردمی با رای بالای خود به استمرار دولت دکتر روحانی رای داده اند، مدیران وظیفه دارند که نهایت تلاش و کوشش خود را برای حل مشکلات مردم بکار گیرند و در این زمینه هیچ گونه کوتاهی نداشته باشند.

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 6 =