نماینده قصرشیرین از برگزاری انتخابات الکترونیکی در شهرستان های اسلام آبادغرب ،کنگاور و جوانرود خبر داد

IMG_20170411_034013
فرهاد تجری
سخنگوی هیئت نظارت برانتخابات شوراهای اسلامی شهروروستا از برگزاری انتخابات الکترونیکی در ۱۵۰ شهر کشورخبرداد وگفت: نامزدهای انتخاباتی فقط می توانند در مدت قانونی به تبلیغات بپردازند و تبلیغات خارج ازفرجه قانونی ممنوع بوده وتخلف محسوب می شود.
کرمانشاه دیلی: فرهاد تجری در گفتگو با بازی دراز به تشریح آخرین تمهیدات هیات نظارت بر فرآیند انتخابات پرداخت و گفت: انتخابات یکی از مهم‌ترین مصادیق مردم‌سالاری دینی و نمود مشارکت مردم در مسائل مهم کشور است که باید به خوبی و در اوج سلامت برگزار شود.
به گفته وی پیرو هماهنگی های صورت گرفته برای اولین بار انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.
نماینده مردم قصرشیرین،سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجس شورای اسلامی ادامه داد: با توافق هیات نظارت بر انتخابات شوراها در ۱۵۰ شهر از سراسر کشور که دارای ۷ الی ۹ کرسی نماینده شورای انتخاباتی هستند انتخابات الکترونیکی برگزار خواهد شد که در این میان در استان کرمانشاه، شهرستان های کنگاور ، اسلام آباد غرب و جوانرود به عنوان شهرهای «هدف برگزاری انتخابات الکترونیکی» انتخاب شده اند.
عضو و سخنگوی هیات مرکزی نظارت شوراهای شهر و روستای کل کشوربا تاکید بر اینکه هدف نهایی همه‌ی ما برگزاری انتخاباتی با حضور حداکثری مردم است گفت: معیار ما موازین قانونی و توجه به فرمایشات رهبر انقلاب است.
وی به حفظ شور و نشاط انتخاباتی و سیاسی بین مردم تاکید کرد و ادامه داد: تبلیغات علنی کاندیدای انتخاباتی باید در فرجه قانونی مشخص شده در چارچوب قوانین و جلسات و سخنرانی‌ها برگزار شود.
تجری در پایان ابراز امیدواری کرد مردم بتوانند در این دوره از انتخابات برگ زرینی دیگر با حضور هوشمندانه خود در عرصه های ملی رقم بزنند و این رمز موفقیت در برابر دشمنان خواهد بود.
بازی دراز

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − سه =