انتخاب سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه به عنوان دستگاه برتر استان در ثبت اشتغال ایجادی در سامانه ملی رصد

IMG_20170409_000857
آوای بمو :بر اساس ارزیابی  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه؛ سازمان جهاد کشاورزی این استان به عنوان یکی از دستگاههای برتر در ثبت اشتغال ایجادی در سامانه ملی رصد معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، مهندس داود یاوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان در مراسم اهدای لوح تقدیر گفت: با توجه به پیگیری‌ها و تلاش‌های سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، خصوصا معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی این سازمان در توسعه کسب و کار، ایجاد اشتغال در بخش کشاورزی و تعامل مناسب با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این سازمان به عنوان یکی از دستگاههای برتر استان کرمانشاه در زمینه 
 ثبت اشتغال ایجادی در سامانه ملی رصد معرفی گردید.

در ادامه دکتر خسرو شهبازی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت ونقش ویژه بخش کشاورزی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است، تصریح کرد: این سازمان در سال ۹۶ نیز همچون سنوات گذشته و با حساسیت بیشتر از تمام فرصت‌ها و پتانسیل‌های بخش کشاورزی برای ایجاد اشتغال استفاده خواهد شد.

شهبازی افزود: ظرفیتهای بسیار زیادی در زمینه تولید محصولات کشاورزی، خصوصا صنایع تبدیلی و تکمیلی برای ایجاد اشتغال وجود دارد که کارآفرینان می توانند از این پتانسیلها استفاده کرده و مجموعه جهادکشاورزی نیز از هرگونه فعالیتی که به افزایش اشتغال کمک کند حمایت خواهد کرد.

وی با تقدیر از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی که زحمت ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در ایجاد اشتغال را متقبل شده اند، بر آمادگی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه برای همکاری بیشتر در زمینه کارآفرینی تاکیدکرد.

گفتنی است در ادامه این دیدار و پس از اهدای لوح تقدیر به رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه به دلیل تلاش سازنده و همکاری گسترده مجموعه جهادکشاورزی در کسب رتبه برتر استان با اهدای لوح تقدیر از مهندس علی چاله چاله معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی، مهندس وحید محمدپور مدیر امور سرمایه گذاری و کارشناسان مدیریت سرمایه گذاری این سازمان نیز قدردانی گردید.

متن لوح اهدائی به ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر شهبازی

ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه

رشد و توسعه اقتصادی کشور در گرو اشاعه و توسعه اشتغال و فرهنگ کار آفرینی نهفته است. نقش متعهدانه و کوشش خستگی ناپذیر جنابعالی و همکاران محترم در کسب رتبه برتر ثبت اشتغال ایجادی در سامانه ملی رصد را بر آن داشت تا صمیمانه‌ترین سپاس خود را از عملکرد مثبت و مناسب حضرتعالی اعلام داریم.

امید به اینکه در راه ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری و بهبود فضای کسب و کار استان در سالی که مزین است به نام ” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” بیش از پیش موفق و پیروز باشید.

داود یاوری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =