نشست مدیران و نمایندگان مؤسسات خیریه با معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و مراکز غیردولتی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه

IMG_20170227_173455آوای بمو :نشست مدیران و نمایندگان مؤسسات خیریه با معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و مراکز غیردولتی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه در محل سالن ورکشاپ دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی کرمانشاه برگزار شد.
منوچهر محمدی معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و مراکز غیردولتی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه در این نشست گفت: مؤسسات خیریه به عوان بازوی توانمند سازمان بهزیستی عمل می کنند.
وی ادامه داد:با همکاری مؤسسات خیریه می توان گامی مؤثر در راستای جلب و جذب مشارکت های مردمی و خیرین داشت و این انتظار از مؤسسات می رود که در این راستا با ارائه طرح و ایده جدید فعالیت داشته باشند.
محمدی یادآور شد: سعی می شود در این نشست موانع سر راه بهزیستی و مؤسسات خیریه برداشته شود و ضرورت دارد فعالیت های هر کدام از کؤسسات به سمت تخصصی شدن پیش برود.
این مقام مسئول با بیان اینکه مؤسسات خیریه می توانند با کارآفرینی در رفع مشکلات مددجویان نیز مؤثر باشند، گفت: اشتغال از دغدغه های مهم مددجویان است و استفاده از مددجویان در مؤسسات علاوه بر رفع بیکاری آنها مؤسسات را از پرداخت مالیات معاف می کند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۴ مؤسسه خیریه با بهزیستی همکاری دارند و نظارت های ماهیانه توسط کارشناسان بهزیستی برنحوه عملکرد مؤسسات انجام می گیرد.

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + دو =